| Parameter | Value |
|---|---|
| Varistor Voltage | 22 V |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 18 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bag |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Capacitance | 1.15 nF |
| Clamping Voltage | 48 V |
| Peak Surge Current | 100 A |
| Voltage Rating (AC) | 14 V |
Stock: 408
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07124
Ext.Price$0.07124
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07124 | $0.07124 |
| 10 | $0.03562 | $0.35620 |
| 50 | $0.03248 | $1.62400 |
| 100 | $0.02962 | $2.96200 |
| 500 | $0.02701 | $13.50500 |
| 1000 | $0.02464 | $24.64000 |
| 3000 | $0.02294 | $68.82000 |
| 5000 | $0.02136 | $106.80000 |
| 10000 | $0.01989 | $198.90000 |
